מתגעגעים לשמיניה?


לקישורים נוספים...

איה דביר-הילי ילון

ראשי >איה דביר-הילי ילון
התמונות של הילי.
aya-תפקיד-מציאות.
בסדרה: הילי מגלמת את איה דביר, אחותו התאומה הבכורה (בשתי דקות) של ניני, הבת של עמוס (דדי) ולילי. ניחנת בזכרון צילומי, תולעת ספרים, אוהבת את "הארי פוטר". אהבת חייה היא אדם, שממנו נפרדה אחרי שגילתה לו שהיא למעשה מאיה חברתה בת ה-10 של אחותו רותם. איה ואדם חזרו זו לזה אחרי שאיה כמעט ונכנסה שוב ל"טורבו טיים" וחזרה לגילה המקורי. הרומן בין איה לאדם נקטע אחרי שחברי ארגון "סקורפיו" חטפו את איה, ופירסמו הודעה על מותה. איה נאלצה להתמודד עם מציאות קשה של חוסר ודאות, מחסור באוכל, בשתייה ובקרבה לאחיה התאום. בעונה השניה איה נאלצה לגלות את יכולת ההישרדות שלה בדרך מאוד קשה.
בזמן שאיה נעדרה מביתה דגנית ודדי הכניסו לחדרה את ניצן. כשאיה חוזרת הביתה היא מאוד לא מרוצה מהעובדה שניצן תפסה לה את החדר ואת החבר שאת שניהם מאוד אהבה והייתה מאוד קשורה.

קצת עליה:
גיל:(17)
חברים:
עונה 1:
אדם.
עונה 2:
אדם (רק 11 פרקים).
עונה 3: אין חבר.

גיל: (10)
חבר עונה 1: ?
חבר עונה 2: ?
חבר עונה 3: ?

בחיים: הילי נולדה ב-1984 בירושלים תחת השם הלה. בגיל צעיר ההורים שלה עברו לתל אביב, ואת רוב הילדות שלה היא העבירה שם. הילי למדה משחק בבית הספר "ניסן נתיב" והשתתפה בסרטים "לילה ללא לולה", ו"אלנבי רומאנס". בנוסף היא גם זמרת, ולא מזמן הוציאה סינגל ראשון בשם "עיניים עצומות" ושרה גם בשיר "אנרגיה חולנית".
עיסוק: זמרת ושחקנית.
גיל: 22
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

המלך פאר (74)
דין דין 100 (56)
רועיקי (26)
(15)
guyh (31)
עדידוש המלכה 554 (23)