מתגעגעים לשמיניה?


לקישורים נוספים...
<!-- Inject Script Filtered -->


הוא מת (כמעט) בפרק השלישי של העונה הראשונה, קם לתחייה בפרק שלושים, כמעט מת שוב בפרק 56... אין ספק שלא משעמם להיות דדי או עמוס או שניהם. אביהם של איה וניני (מאיה ויונתן) ובעלה לשעבר של לילי דביר. מדען גאון שהמציא את הטורבו טיים בלי לספר על כך לאיש, אך המצאתו כמעט הרגה אותו ואת ילדיו ובמשך זמן רב נאלץ לחיות לידם בלי לגלות להם שהוא אביהם. בסיום העונה הראשונה מחליט דדי להחזיר את ילדיו לגילם המקורי, אבל גם התכנית הזו לא מושלמת, כמו שהוא נאלץ לגלות. אהבתו הגדולה היא לדגנית, שמקבלת אותו על כל חסרונותיו ועוברת לגור יחד עם בן בן בבית משפחת דביר.
בעונה השניה דדי חושב שהוא איבד את איה ביתו, ומאשים את עצמו בכך שלא שמר עליה. הוא מנסה בכל כוחו למצוא אותה, ומסתבך בעקבות כך בבעיות כלכליות שרק השמיניה מצליחה להוציא אותו מהן. כשדדי מבין שחברי סקורפיו אחראים להיעלמות של איה, ושהיא בעצם בחיים, הוא יוצא מגדרו משמחה ומחזיר אותה הביתה במהירות האפשרית. בסוף העונה השניה מגלה דגנית לדדי שהיא בהריון...המורה שכולנו היינו מתים שתהיה לנו: רגישה, אכפתית, חכמה, קשוחה כשצריך, ובעיקר נאמנה לתלמידיה עד בלי גבול. בעונה הראשונה התאהבה בדדי, המורה המחליף, בלי לדעת שהוא למעשה עמוס. באותו זמן נופלת דגנית קורבן למזימותיהם של לילי ורוברטו וכמעט משלמת בחייה אחרי שהם מנסים להרוג אותה. דגנית היא אם חד הורית לבן בן, ובעונה השניה השניים מתגוררים בבית משפחת דביר. דגנית היא הצלע הרגישה בזוגיות בינה ובין דדי. היא אוספת את ניצן לביתה, ומתעקשת שלא להסגיר אותה למשטרה, ולהעלות אותה על דרך המלך בכל מה שנוגע ללימודים וחברים שלא ידרדרו אותה לפשע.אבא של אדם ורותם, וה"אבא" של השמיניה: הפרוייקט הוא מפעל החיים שלו וכמדען מוכשר ומסור אבנר עושה הכל כדי שחקר הלמדא יתקדם, למרות כל המכשולים. בעונה הראשונה מוצא אבנר את עצמו חשוד בבגידה אחרי שלילי מפלילה אותו. רק בזכות השמיניה מוכיח אבנר שהוא חף מפשע ויוצא מהכלא ברגע האחרון לפני שהנזק שלילי תעשה יהיה בלתי הפיך. בעונה השניה אבנר מתמודד עם מצבו המשפחתי החדש אחרי גירושיו מירדנה, ועם שורה של משברים שעליו לפתור כמיטב יכולתו.
האמא המסורה אך המטורפת של איה וניני, שאיבדה אותם בגיל שלוש אחרי שעירבה אותם בניסוי שכמעט והרג את שניהם. חזרתה של לילי לחייהם של ילדיה מלווה בשורה של מזימות שלילי עורכת במקביל. למעשה כל פרוייקט השמיניה מומן על ידה. מוחה השטני של לילי תמיד עובד כמה צעדים קדימה, והגאונות שלה מפעילה את כולם בלי שהם ירגישו שהם עובדים למענה. אחרי שהפלילה את אבנר, השתלטה על הפרוייקט, סחטה את השר וניצלה את רוברטו, לילי נאסרת בסיום העונה הראשונה ונכנסת לכלא לתקופה ארוכה. העונה השניה נפתחת כשלילי נמצאת מאחורי סורג ובריח, אבל מנהלת קשר הדוק עם איה שהופכת בלי לשים לב לשליחה של לילי במאבק שלה מול דדי. כשדדי מגלה שאיה נעלמה הוא בטוח שלילי היא זו שאחראית לעניין. לילי מצליחה לצאת מהכלא, ובסוף העונה מתגלה שהיא לא אחרת מאשר אחת החברות הבכירות במסדר של סקורפיו.
מולטי מיליונר צעיר שגדל באמריקה, לבר המצווה שלו קיבל מטוס פרטי, ולאחרונה הקים את המוזיאון הגדול בעולם באינטרנט. בזכות הכסף והקסם שמפזר דניאל על כל הסובבים אותו הצליח להפיל ברשתו את רוני ואת נטשה שכמעט פירקו את החברות האמיצה ביניהן בגלל ששתיהן התאהבו בדניאל והוא ניהל מערכת יחסים בו זמנית עם שתיהן. דניאל עזר לאילן להפיק את האלבום שלו, עזר לרוני בגיוס כספים עבור הכניסה לקזינו ותרם בעוד כל מיני דרכים. בסופו של דבר מתגלה שדניאל בעצם גרר את כל השמיניה למלכודת שטמנו להם חברי סקורפיו, וכך התגלה פרצופו האמיתי. בסוף העונה השניה אחרי שהזקן מת, דניאל הוא זה שלוקח את הכוח לידיו...
מפקדת המועצה והדודה של איה וניני. יחסיה עם אחותה לילי יתבררו במהלך העונה.סוכנת צעירה במועצה, שמונתה להיות אחראית על השמיניה. הקשר הראשוני שלה לשמיניה היה כשהיא היתה המורה לג'ודו של בן בן והשכנה של אבי שנחטפה. השמיניה יצאה למשימת חילוץ, ונדהמה לגלות שדפי היא בכלל סוכנת של ארגון חשאי. במהלך העונה דפי צריכה לבחור בין המקצועיות שלה לבין הרגשות שהיא מפתחת לאחד הבנים בשמיניה.

סוכן במועצה, שחולק יחד עם דפי את האחריות על השמיניה. עומרי כובש את ליבן של בנות השמיניה, וגורם למתחים ביניהן. עומרי הגיע למועצה אחרי שהיה במשימה בחו"ל שהסתיימה בצורה טראגית.


אחותו של אדם, הבת של אבנר וחברתה הטובה (לשעבר?!) של מאיה/איה. רותם היא ילדה סקרנית ועצמאית. אין דבר שמעצבן אותה יותר מאשר סודות שהיא לא שותפה להם. היא כורתת ברית עם בן-בן ויחד הם מנסים לגלות את האמת שמאחורי ההתנהגות המוזרה של כולם מסביב... בסיום העונה הראשונה מגלה סופסוף לאן נעלמה חברתה הטובה מאיה. רותם שהיתה מאוהבת בסתר ביונתן היא אחת הסיבות שבגללן בחר ניני לחזור לגילו הקודם. בעונה השניה מצליחים חברי סקורפיו להפנט את רותם, ולהפוך אותה למשתפת פעולה ללא ידיעתה. היא מרגלת אחרי אדם, גונבת מחדרו כל מיני חפצים ששיכים לשמיניה עד שמשחררים אותה מההשפעה הרעה.

חברו הטוב ביותר של יונתן ובנה של דגנית. היעלמותו של יונתן משאירה אותו די לבד, והוא מתחבר עם רותם כדי להתחקות על עקבות חברו האובד. בן בן לומד בחוג קארטה ובעונה השניה הואר עבר לגור עם דגנית בבית של משפחת דביר. כשהוא מגלה שניני הוא בעצם יונתן, הם מעבירים את הזמן בטורנירים על הפלייסטיישן, כשהשאלה הכי חשובה היא – מי הכי טוב מבין שניהם.
יוליוס, הוא ד"ר קלדרון, מומחה לגנטיקה מולקולרית בעל היסטוריה מפוקפקת שתתברר לנו עם התקדמות הפרקים...
בעונה השניה הכרנו אותה בתור ידענית בתחומי היסטוריה מצרית. היא עזרה לשמיניה לגנוב את היהלום של קה, ונשארה שבורת לב אחרי שאדם נטש אותה בבית הקולנוע. עכשיו התמונה המלאה מתבררת - פזית הצליחה להתל בשמיניה, והמניעים הנסתרים שלה יתגלו בהמשך העונה השלישית.

החבר המפוקפק של אבי, שגוייס למועצה והתחיל לעבוד בשורותיה. המוח של צ'כוב עובד שעות נוספות, ולפעמים יש לו יוזמות מוזרות מאוד. הכינוי המועדף עליו הוא "המלך", ומי שמסרב להכיר בתואר שלו עלול להסתבך עם האקר שיכול להיות מתוחכם מעל ומעבר למצופה. בעונה השלישית צ'כוב מזמין את אבי לעבור לגור איתו, ומוכיח לאבי שהחיים אצל מיקה היו למעשה גן עדן.

יואל שוורץ מלווה את השמיניה כבר מהעונה השניה. אז הוא תיחקר את אבנר, אחרי שהיה בטוח שאבנר מעורב בעסקי הפשע. בעונה הזו יואל עובד במועצה, והוא מנסה לעשות את הדברים בדרך שונה מזו שמתווה אלכס. האם הוא יצליח במשימות שלו? האם צפוי לו סוף מפתיע?הוספת תגובה

חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

המלך פאר (73)
דין דין 100 (55)
רועיקי (25)
(14)
guyh (30)
עדידוש המלכה 554 (22)